skip to Main Content
Armas klient! Haigusnähtude korral püsi palun kodus ja hoolitse enda eest!   Kohtumisi saame edukalt läbi viia ka veebi teel. Anna oma soovist eelnevalt teada ja leiame Sulle parima lahenduse. Heade soovidega, Kaia Kuppart
Kaia Kuppart

Kliiniline psühholoog

Olen atesteeritud kliiniline psühholoog ning kognitiiv-käitumisterapeut. Mul on sotsiaalteaduste (psühholoogia) magistrikraad Tartu Ülikoolist. Lisaks olen täiendanud end raseduskriisi nõustamise, trauma- ja skeemiteraapia valdkondades.

Töötan ka SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla Psühhiaatriakliinikus, kus tegelen peamiselt  täiskasvanute individuaalse psühhoteraapiaga ja vaimse tervise igakülgse hindamisega. Teostan nii seisundi, isiksuse kui mälu jt kognitiivsete funktsioonide uuringuid.

Väärtusliku töökogemuse sain psühholoogi ja sisekoolitajana Politseiametist, kus osalesin erinevate kriisiolukordade lahendamises ja tegelesin politseiametnike ning nende pereliikmete psühholoogilise nõustamisega.

Olen koolitanud oma karjääri jooksul väga erinevaid organisatsioone. Minu põhilisteks valdkondadeks on stressi juhtimine ja läbipõlemise ennetamine, samuti suhtlemisoskuste arendamine ja töö keeruliste inimtüüpidega teenindussituatsioonis (lisainfo www.talver.ee).

Kuulun Eesti Kognitiivse ja Käitumisteraapia Assotsiatsiooni (www.ekka.ee) ja Eesti Kliiniliste Psühholoogide Seltsi.