skip to Main Content

Hingelugu OÜ on Tervisekassa, Töötukassa ja Ohvriabi lepingupartner. Palume aja broneerimisel jälgida, et:

  • valite õige teenuse (kas esmane või korduv vastuvõtt, rahastaja);
  • sisestate tegeliku patsiendi andmed (mitte nt lapsevanema andmed, kes teeb broneeringu);
  • broneeringu tegemise hetkel on olemas kehtiv perearsti saatekiri (vastuvõtt Tervisekassa rahastusel);
  • broneerimise ja esimese kohtumise vahe oleks vähemalt 4 tööpäeva (vastuvõtt Töötukassa rahastusel).

Aitäh!

 

Kaia Kuppart

Kliiniline psühholoog-psühhoterapeut

Olen atesteeritud kliiniline psühholoog ning kognitiiv-käitumisterapeut. Mul on sotsiaalteaduste (psühholoogia) magistrikraad Tartu Ülikoolist. Lisaks olen täiendanud end raseduskriisi nõustamise, trauma- ja skeemiteraapia valdkondades.

Tegelen peamiselt täiskasvanute individuaalse psühhoteraapia ja vaimse tervise igakülgse hindamisega, mille käigus teostan nii seisundi, isiksuse kui kognitiivsete funktsioonide uuringuid (sh mälu ja ATH-uuringuid).

Olen töötanud SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla Psühhiaatriakliinikus kliinilise psühholoogi ja psühhoterapeudina. Väärtusliku töökogemuse sain psühholoogi ja sisekoolitajana Politseiametist, kus osalesin erinevate kriisiolukordade lahendamises ja tegelesin politseiametnike ning nende pereliikmete psühholoogilise nõustamisega. Olen koolitanud oma karjääri jooksul väga erinevaid organisatsioone. Minu põhilisteks valdkondadeks on stressi juhtimine ja läbipõlemise ennetamine, samuti suhtlemisoskuste arendamine ja töö keeruliste inimtüüpidega teenindussituatsioonis (lisainfo www.talver.ee).

Olen Eesti Kognitiivse ja Käitumisteraapia Assotsiatsiooni (www.ekka.ee) juhatuse liige ning kuulun ka Eesti Kliiniliste Psühholoogide Kutseliitu (www.ekpk.ee).

Margit Emberg

Psühholoog-nõustaja

Olen atesteeritud psühholoog-nõustaja (tase 7). Akadeemilise hariduse olen saanud Tallinna Ülikoolis lõpetades 2015.a psühholoogia erialal magistrantuuri. Olen töötanud psühholoogina Lääne-Tallinna Keskhaigla Naistekliinikus alates 2019. aastast.

Minu töökogemus nõustajana sai alguse juba üle 15 aastat tagasi, mil psühholoogia õpingute kõrvalt läksin õppima raseduskriisi nõustajaks. Olen töötanud Eesti Tervisekassa projektide raames raseduskriisi nõustajana Eesti erinevates Haiglates nõustades sel olulisel perioodil naisi ja mehi nii kriisi, leina ja trauma teemadel (nt lapsekaotus, viljatusravi, negatiivne sünnituskogemus, jt ootamatute või negatiivsete elusündmuste kontekstis sel perioodil) kui ka psühholoogilise heaolu ja kohanemise toetamise eesmärgil. Olen omandanud Raseduskriisi nõustaja kutse (tase 6).
Pean oluliseks teaduspõhisust ja järjepidevat erialast arengut, mistõttu olen läbinud mitmesuguseid erialseid täienduskoolitusi ning spetsiifilisemalt tunnen huvi just psühholoogilise trauma valdkonna vastu. Olen läbinud kognitiiv-käitumisteraapia põhikoolituse ja EMDR II taseme koolituse, praktiseerides hetkel nii kognitiiv-käitumisteraapiat kui EMDR-i superviseeritud juhendamisel.

Psühholoog-nõustajana töötan koostöös kliendiga vaimse tervise probleemide tekke ja süvenemise ennetamise ning psühholoogilise heaolu ja eneseteostuse toetamise eesmärgil. Töötan valdavalt täiskasvanute, kuid ka noortega.

Kuulun Eesti Psühholoogide Liitu. Olen ka Eesti Kognitiivse ja Käitumisteraapia Assotsiatsioon ja EMDR Eesti Ühingu liige.
Marian Heinmaa

Psühholoog

Psühholoogia bakalaureuse- ja magistrikraadi olen omandanud Tallinna Ülikoolis spetsialiseerumisega psühholoogilisele nõustamisele. Olen läbinud kognitiiv-käitumusliku teraapia baasväljaõppe, motiveeriva intervjueerimise algkursuse, lahenduskeskse lühiteraapia põhiväljaõppe ning teadveloleva vanemluse (mindful parenting) kursuse.

Oma töös kasutan peamiselt kognitiiv- käitumusliku teraapia tehnikaid, mis aitavad tuua esile meie uskumuste, mõttemustrite ja käitumise vahelisi seoseid, samuti lahenduskeske lühiteraapia lähenemist ning lisaks teadveloleku võtteid (mindfulness/self compassion). Kuna minu elu on pikalt olnud seotud klassikalise muusika maailmaga, paelub mind ka soorituspsühholoogia valdkond, eriti teemad, mis on seotud esinemisärevuse ning psühholoogilise ettevalmistusega tippsoorituseks.

Usun, et meis kõigis on vajalikud vastused ja lahendused olemas. Vahel on vaja võtta aega, et tähelepanelikult ja hoolivalt enda mõtteid, tundeid ja vajadusi märgata. Minu poole võivad pöörduda täiskasvanud ja noorukid.

Janne Hunt

Psühholoog

Olen läbinud Tartu Ülikooli psühholoogia bakalaureuse ning hiljuti omandanud magistrikraadi psühholoogia, neuroteaduse ja inimteaduste alal Pavias (Itaalia), spetsialiseerudes kliinilisele psühholoogiale. Minu akadeemilised huvid hõlmavad kliinilise psühholoogia ja neuropsühholoogia valdkondi, keskendudes lapsepõlvetraumade mõjule kognitiivsele arengule, stressiga toimetulekule, vaimse tervise häirete ennetamisele ja taastumisele. Olen läbinud mitmeid rahvusvahelisi täiendkoolitusi, sealhulgas Harvardi Meditsiinikooli ärevuse ja neuroloogia erikursused ning Gut-Brain Axis kursuse, mis käsitleb toitumise ja keha kuvandi füsioloogilisi ja patoloogilisi aspekte.
Enda töös lähtun teaduspõhisest lähenemisest ja empaatiast, aidates toime tulla stressi, emotsionaalse heaolu ja vaimse tervise väljakutsetega. Olen pühendunud kvaliteetse ja sihikindla toe pakkumisele, et aidata inimestel leida tasakaal ja lahendused keerulistes olukordades.
Kerttu Rändur

Psühholoog-nõustaja

Olen atesteeritud psühholoog-nõustaja (tase 7). Mul on Tallinna Ülikooli magistrikraad psühholoogias, spetsialiseerumisega nõustamis- ja kliinilisele psühholoogiale.  Psühholoogilist nõustamist olen pakkunud alates 2019 aastast. Lisaks olen Tartu Ülikoolis õppinud tundma psühholoogilise seisundi hindamisvahendeid ja täiendanud oma teadmisi trauma- ja leina valdkonnas. Olen läbinud kognitiiv-käitumusliku teraapia sissejuhatava kursuse ning perekonna-psühhoterapeutide II astme põhiväljaõppe. Osalen perekonna-psühhoterapeutide III astme pädevuskoolitusel.

Olen aidanud nii lapsi, noori kui ka täiskasvanuid tegeledes autismispektrihäirete, aktiivsus- ja tähelepanuhäirete, meeleolu- ja ärevushäirete ning erinevate ainete kuritarvitamisega. Pakun nii individuaalset kui ka perede psühholoogilist nõustamist. Eriti südamelähedane on mulle pereteraapia, sest mind huvitavad põlvkonna-ülesed suhtemustrid ning peres toimuvad suhtedünaamikad, mis võivad häire tekkimisele ja säilimisele kaasa aidata. Soovin aidata inimestel leida kohasemaid suhtlusviise ja toimetulekustrateegiaid oma psühholoogilise heaolu parandamiseks. Töös kasutan peamiselt pereteraapia tehnikaid ning mõningal määral kognitiiv-käitumuslikke tehnikaid.

Olen läbi viinud ka psühholoogilise seisundi hindamisi. Noorukite ja täiskasvanute puhul kasutan hindamiseks enesekohaseid küsimustikke. Laste ja noorukite psühholoogilise seisundi hindamiseks pean oluliseks koostööd vanemate ja teiste lapse tugivõrgustiku liikmetega.

Olga Kaminska

Psühholoog

Olen psühholoogiateaduste doktor, professor ja praktiline psühholoog, kes on elanud ja hariduse saanud Ukrainas.  Magistrikraadi sain 2004. aastal ja olen sellest ajast alates töötanud psühholoogiaõpetajana. 2009. aastal kaitsesin doktoritöö Sotsiaalpsühholoogia ja sotsiaaltöö psühholoogia erialal. 2016. aastal kaitsesin doktoritöö Pedagoogilise ja arengupsühholoogia erialal. 2019. aastal sain professori tiitli. Psühholoogilise nõustamisega olen tegelenud alates 2009. aastast.

Oma töös kasutan peamiselt Gestalt-teraapia, kognitiivse teraapia ja kunstiteraapia koolkondade raames väljatöötatud tehnikaid.

Mulle meeldib aidata nii täiskasvanuid kui ka teismelisi alates 15. eluaastast. Viin läbi nii individuaalseid kui perenõustamisi ning pakun ka psühholoogiaalaseid koolitusi. Töötan paljude teemadega: sisemised konfliktid, emotsionaalsed häired, probleemid inimestevahelistes suhetes, probleemid vanema-lapse suhetes, raskused professionaalse eneseteostusega jne.

Minu juurde on oodatud erakliendid ning ka Töötukassa ja Ohvriabi kliendid, kes soovivad nõustamist ukraina või vene keeles. Õpin eesti keelt ja loodan peatselt pakkuda psühholoogilist nõustamist ka eesti keeles.

Birgit Malken

Psühholoog

Olen lõpetanud bakalaureuse- ja magistriõppe Tartu Ülikoolis psühholoogia erialal, kus spetsialiseerusin nii kooli- kui ka kliinilisele psühholoogiale. Täiendkoolitustest pean enda jaoks olulisemateks kognitiiv-käitumisteraapia baaskursust, dialektilise käitumisteraapia oskusõpet, Avatud Dialoogi treeningut ning enesehoolivuse ja teadveloleku kursust. Käesolevalt jätkan õpinguid genoomika doktoriõppes, kus keskendun kaalumuutuste geneetiliste põhjuste uurimisele.

Teen vastuvõtte vaid psühhoteraapiakeskuses Hingelugu töötavate psühholoogide suunamisel 1. ja 2. tüüpi diabeediga kaasnevate psühholoogilise väljakutsete ja kaalumuutustega seotud teemadel (v.a söömis- ja toitumishäired).